Manifest Freelancera

Manifest Freelancera

Przeczytanie poradnika to jedno. Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy zdobytą wiedzę zaczynasz wdrażać w życie.

Kierunek: freelance to książka, która nie tylko nauczy Cię, jak przetrwać na poligonie freelancingu, ale przede wszystkim pomoże Ci uwierzyć, że sukces znajduje się w Twoim zasięgu. Nie chciałabym jednak, żeby nasza wspólna przygoda skończyła się wraz z ostatnią stroną mojej książki. Wiem, jak trudno jest budować coś od zera, tworzyć swoją markę i przedzierać się przez brutalny świat biznesu. Wiem, że przychodzą chwile, kiedy się nie chce, kiedy przestajesz wierzyć w siebie i sens tego, co robisz. Dlatego nie zostawię Cię z tym samej ;)

Rozwijając swoją karierę na freelansie, ważniejsze od merytorycznej wiedzy jest to, co dzieje się w Twojej głowie. To twoje przekonania na swój temat determinują sukces lub, nie daj Boże, klęskę. To stąd czerpiesz siłę, gdy robi się trochę pod górkę. Dopiero gdy zaczniesz wierzyć w siebie, gdy w głowie zabrzmi „Mam tę moooooc…”, będziesz w stanie sięgać po więcej.

Siła afirmacji

Są ludzie, na których hasła motywacyjne działają bardzo pozytywnie. Są też tacy, których to w ogóle nie rusza. Prawda z reguły leży gdzieś po środku. Bo żeby motywacyjny cytat, wystąpienie czy filmik na YouTubie zadziałały, muszą trafić na dobry grunt. Jeśli nie jesteś świadoma swoich uczuć, emocji, silnych stron i możliwości, to nawet Ci brewka nie tyknie w reakcji na tę całą motywację. Samoświadomość jest kluczem do sukcesu.

Manifest Freelancera

Niezwykle ważna dla Twojej świadomości jest pewność siebie. Samoświadomość potrzebuje dobrego samopoczucia, siły i opanowania, by udowodnić sobie, że jesteś wartościowa i zasługujesz na sukces. Dobrym sposobem na rozpoczęcie pracy nad samoakceptacją i pewnością siebie są afirmacje, czyli świadome tworzenie pozytywnych sformułowań, tak, aby przekonać o tym własną podświadomość. Ich regularne powtarzanie pozwala trafić do podświadomości. A stąd już krótka droga do zdobywania świata.

Manifest Freelancera

W mojej książce przekonuję Cię do tego, byś zidentyfikowała swoje mocne strony, uwierzyła we własne możliwości i wzięła los w swoje ręce. Ale to od Ciebie zależy, czy z tego skorzystasz. Ja mogę Cię teraz jedynie wspierać, poklepać po plecach kiedy trzeba i dostarczyć odrobiny motywacji. Dlatego wymyśliłam sobie Manifest Freelancera.

Aby osiągnąć sukces, musisz wskoczyć na odpowiednią częstotliwość. Bo dobre rzeczy dzieją się na wysokich falach. Mam nadzieję, że książka pomoże Ci tę falę złapać, a Manifest Freelancera – utrzymać się na niej. Manifest to nic innego jak zbiór afirmacji, które chciałabym, żeby przez świadomość trafiły do Twojej podświadomości. Tak, byś naprawdę uwierzyła w to, że odniesiesz sukces. Na własnych zasadach.

Manifest Freelancera

Jak zdobyć Manifest Freelancera?

Jeśli kupiłaś moją książkę, to pięknej jakości manifest wydrukowany na grubym papierze kredowym (350g) z lakierem UV w formacie A5 dostaniesz ode mnie w prezencie. Wystarczy, że na Instagramie umieścisz zdjęcie książki z hashtagiem: #kierunekfreelance. Wtedy będę mogła Cię odnaleźć, skontaktować się i przesłać ten mały upominek. Grafikę możesz również wydrukować sobie sama. Umieściłam ją w Strefie VIP, do której dostęp dostajesz po zapisaniu się do newslettera. Bez względu na to, którą drogą zdobędziesz manifest, powieś go w widocznym miejscu. Niech motywuje Cię i inspiruje do działania.

Bo ja w Ciebie wierzę. A Ty?

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Rozwój
Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach
Kierunek: freelance – kilka słów o książce i konkurs

Blue Monday – jak go przetrwać?

Zamknij