Poniedziałkowa Motywacja – Sukces nie jest przypadkiem

Sukces nie jest przypadkiem

Tak naprawdę, aby osiągnąć sukces, potrzeba tylko dwóch rzeczy – jasnej wizji i ciężkiej pracy. Tylko tyle. I aż tyle.

Jasna wizja sukcesu

Najważniejszą kwestią w dążeniu do sukcesu jest jego jasne zdefiniowanie. Musisz wiedzieć, dokąd zmierzasz. Najlepszy statek będzie dryfował w miejscu, gdy kapitan nie będzie wiedział, dokąd płynie. Jasna wizja sukcesu i ciągła nim fascynacja pozwolą Ci nie stracić celu z pola widzenia.

Aby rzeczywiście stać się kimś, osiągnąć coś wielkiego, musisz mierzyć wysoko. Nie zadowalaj się celami łatwymi do osiągnięcia. Stawiaj przed sobą wyzwania, które będą wymagać od Ciebie nie lada wysiłku. Bo sukces dzieje się za kulisami, po drodze do niego, a nie na samym szczycie.

„Gdy tylko zaczynasz podążać za marzeniami, Twoje życie budzi się i wszystko zaczyna mieć znaczenie.”

Sukces nie jest przypadkiem

Sukces nie jest przypadkiem. Każda wygrana w życiowych bojach, sukces zawodowy, nagroda, udana współpraca – to wszystko jest efektem determinacji, ciężkiej pracy, na którą się decydujesz. Nie ma znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz i ile masz lat. Jeśli zdecydujesz się pracować, walczyć o swoje, osiągniesz to, o czym marzysz.

Znam mnóstwo osób, które mimo że ciężko pracują, wcale nie posuwają się do przodu. Po prostu przepracowują życie. Tak samo posiadanie wizji, bez podparcia tego działaniem, trzyma Cię w miejscu. Bo nie wystarczy chcieć, marzyć o sukcesie. Trzeba wziąć się do roboty i o niego walczyć.

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Freelance
Potężna moc kreatywności
Potężna moc kreatywności

minderCRM - Organizacja pracy na freelansie
minderCRM – Organizacja pracy na freelansie

Zamknij