Poniedziałkowa Motywacja – Bądź silniejsza od swoich problemów

Poniedziałkowa Motywacja - Bądź silniejsza od swoich problemów

Wierzę w to, że w życiu dostajemy to, na czym koncentrujemy nasze myśli i działania. Jeśli myślisz pozytywnie, wiesz, że będzie dobrze, to tak będzie. Nie od razu, nie bez potknięć, ale będzie.


Życie potrafi dowalić jak nikt inny. Ale chodzi o to, przy przyjąć nawet ten najsilniejszy cios i iść dalej. Bo gdy dostajesz po tyłku, zawsze masz wybór: wyciągnąć z tego lekcję i pójść dalej silniejsza albo zwyczajnie się poddać.

Dzisiejsza Poniedziałkowa Motywacja to fragment „Rocky’ego”. Nie jestem wielką fanką takich filmów, ale trzeba przyznać, że Stallone umie zmotywować ;)

Ten krótki filmik uświadamia, że problemy się zdarzają. Czasem to małe potknięcie, a czasem wielki cios, powalający na łopatki. Ale bez względu na to, co to jest, zawsze możesz oddzielić to grubą kreską i zacząć od nowa. Jako silniejsza Ty. Bo jesteś silniejsza od swoich problemów. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz wierzyć w siebie, iść po swoje, ale jednocześnie być gotowa na przyjęcie ciosów, które się pojawią. Stawiaj im czoła, zamiast chować się przed światem i użalać się nad sobą, obwiniając innych o Twoje nieszczęścia. Bo stać Cię na więcej.

Pracując świadomie nad swoją karierą, każdego dnia udowadniasz, że jesteś silniejsza od swoich problemów. Ba, im jest trudniej, tym większa satysfakcja i szybszy rozwój czeka za zakrętem.

I tak właśnie zostaje się zwycięzcą.

Zapraszam na filmik i życzę samych zwycięskich starć w tym tygodniu! :)

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Rozwój
Poniedziałkowa Motywacja - Odwróć się
Poniedziałkowa Motywacja – Odwróć się

Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia
Jesteś kozak! Uwierz w siebie i żyj pełnią życia

Zamknij