Poniedziałkowa Motywacja – Weź się do roboty

Poniedziałkowa Motywacja

W życiu bywa różnie, raz się chce, a raz nie za bardzo. Raz wszystko układa się tak, jak być powinno, ale częściej jednak zupełnie odwrotnie.

Biznes nie zawsze się kręci, w pracy nie zawsze się układa, w macierzyństwie i małżeństwie też zdarzają się wzloty i upadki. Każdego dnia pojawiają się różnego rodzaju dołki. A na wyjście z nich jest tylko jeden skuteczny sposób – trzeba działać.

Jeśli w Twoim życiu coś Ci nie pasuje – zmień to. Nie lubisz swojego mieszkania? Zrób wszystko, żeby zamienić je na inne. Nie lubisz swojej pracy, szef Cię wkurza – poszukaj innej firmy. Nie lubisz swojego miasta – przeprowadź się. A dopóki nie możesz tego zmienić, popracuj nad swoim nastawieniem i środowiskiem, w którym tkwisz. Narzekanie donikąd nie prowadzi. Co najwyżej ciągnie w dół. A w każdej sytuacji można znaleźć mały plus, który będzie zapalnikiem do działania. Jeśli tylko będziesz chciała zrobić wszystko, co możesz, żeby ruszyć się z miejsca.

Padłaś? Powstań, popraw szminkę, podciągnij rajstopy i działaj! Do roboty! To jedyny klucz do sukcesu.

Dzisiaj znowu Izabela Makosz, bo jej energia zawsze na mnie działa motywująco ;)

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Rozwój
Poniedziałkowa Motywacja - Nigdy nie mów nigdy
Poniedziałkowa Motywacja – nigdy nie mów nigdy!

Radomski Plebiscyt Blogowy
Ikoną być, czyli Radomski Plebiscyt Blogowy po raz drugi!

Zamknij