Poniedziałkowa Motywacja – Strach

Poniedziałkowa Motywacja - Strach

Jest na świecie jedna rzecz, która pogrzebała miliony ludzkich marzeń. Jedna rzecz, która trzyma Cię w miejscu, w którym nie chcesz dłużej być. Rzecz, która sprawia, że nie wykorzystujesz szans, pojawiających się na Twojej drodze. Która często ogranicza Twoje życie do biernej egzystencji.


Strach.

To przez strach tak wielu ludzi przez całe życie robi coś, czego nienawidzi. To strach hamuje Cię przed zmianą życia na lepsze. Bo lepiej nie ryzykować, przyzwyczaić się, w sumie nie jest aż tak źle. Ale czy nie lepiej by było, gdybyś odważyła się robić to, co chcesz, zamiast tkwić w panicznym strachu przed porażką? Mówić to, co myślisz, zamiast cenzurować każde słowo? Sięgać po własne marzenia?

Pomyśl, ile okazji w życiu straciłaś przez strach. O to, że Cię skrytykują, że się nie uda, że potem możesz żałować.

A teraz wyobraź sobie, że się nie boisz. Robisz to, co kochasz, nie myśląc o tym, co inni powiedzą. Nie potrzebujesz ich aprobaty po to, żeby być szczęśliwą. Wiesz, że to, co robisz, jest właściwe. Jest Twoje.

Fajne uczucie, prawda?

Tak może być naprawdę. Na co dzień.

Znajdź w sobie tę odwagę. Poczuj tę wolność. Nie bój się porażki, bo one uczą więcej niż sukcesy. I walcz, sięgaj po swoje – do tego zostałaś stworzona.

Chcesz zniszczyć swój strach? Polecam ten film:

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Rozwój
Gdy rodzina Cię nie rozumie, czyli gdzie szukać wsparcia na freelansie?
Gdy rodzina Cię nie rozumie, czyli gdzie szukać wsparcia na freelansie?

Poniedziałkowa Motywacja #1 - Byłoby miło
Poniedziałkowa Motywacja – Byłoby miło

Zamknij