Co słychać na freelansie? #8 + wyniki konkursu

Co słychać na freelansie? #8

Był wrzesień i nie ma! Zleciał tak szybko, że nawet nie zauważyłam kiedy i oczywiście nie wyrobiłam się ze wszystkim. Jak zwykle ;) Priorytetem miały być przygotowania do targów. No i są teraz większym priorytetem na październik, ups, ale małymi kroczkami idziemy z tym do przodu.

Zwykłych projektów za dużo miałam nie brać, ale nie jestem jeszcze tak asertywna, jak chciałabym być. Oprócz codziennej pracy dla stałych klientów, powstało kilka ciekawszych przejawów mojej twórczości.

Ciekawe projekty

Polka Dots Art Collective

Zacznę od tego, co najważniejsze, czyli nasz kolektyw. Strona we wrześniu ruszyła, tak jak było to planowane. Uruchomiłyśmy już też konto na Instagramie i powoli działamy. Obie z Agnieszką jesteśmy pracowite kobitki (Aga niedługo prowadzi warsztaty w Łodzi, wiecie?), więc za dużo czasu na kolektywne działania na razie nie mamy, ale coś tam, coś tam… ;) Mamy już też zaprojektowane wizytówki Polka Dots i jestem w trakcie składania mojego portfolio wzorów do druku. Mam nadzieję, że już na dniach uda mi się wyjść z myślenia „a może jeszcze coś dorzucę…” i puszczę je do druku. W kolejce czeka już projekt ścian stoiska, ulotki i inne fajne rzeczy. Fast Textile już niedługo, robi się gorąco!

Polka Dots Art Collective
Brzozowska Design - portfolio

Kombud

Z przyziemnych projektów zajmowałam się trochę Kombudem – ich reklamami prasowymi oraz materiałami do koncertu operetkowego. Na koncercie osobiście nie byłam, bo akurat tego dnia mąż porwał mnie do teatru. Ą, ę! :D

Kombud Czar Operetki i Musicalu
Kombud reklama

FunRace

We wrześniu zamknęłam wreszcie projekt, który z różnych powodów, trochę się przeciągał – nowe logo dla FunRace, firmy, która organizuje grupowe eventy letnie i zimowe oraz prowadzi szkołę narciarską.

FunRace - szkoła narciarska - logo

Pandy – panele

Mój wzór w Pandy miał już swoją rocznicę istnienia, ale został odświeżony przez panele, które pojawiły się ostatnio w Dresówkowej ofercie. Przyznaję się tylko do tej głównej, z serduszkiem, pozostałe zostały wyrzeźbione przez Dresówkowych grafików, co niestety trochę widać ;) Sama skorzystałam z otrzymanego panelu i zamówiłam w Dresoowce bardzo fajną tunikę. Miłe uczucie, nosić na sobie własny projekt :D Przy okazji zamówiłam też kurteczkę dla Piotrusia z moim wzorem „Dżungla”. Przyśniła mi się właśnie taka i sen się ziścił <3

Surface Pattern Design

Rozpoczęłam niedawno obiecującą współpracę w zakresie projektowania wzorów. W ramach tej zawodowej znajomości powstała mini-kolekcja z motywem pszczółek. We wrześniu miałam mieć już gotowe kolekcje na targi, no ale… nie wyszło, aczkolwiek jestem w trakcie! Pochwalę się w następnym miesiącu, nie ma innej opcji ;)

Bee mine

W międzyczasie zrobiłam jeszcze wzór „Hope Love Joy” na konkurs Spoonflower. Tym razem motywem przewodnim była nadzieja, bo wzór miał być przeznaczony na opaski na głowę dla dzieci chorych na raka. Niestety nie udało się wygrać, ale projekt wyszedł fajny :)
Hope Love Joy

Wyniki konkursu urodzinowego

Kilka dni temu zorganizowałam szybki konkurs z okazji urodzin bloga. Zadanie było proste – wystarczyło napisać, który post na blogu wpadł Wam najbardziej w pamięć i dlaczego. Zgłosiło się kilka osób, odpowiedź każdej z Was wywołała uśmiech na mojej twarzy :) Kierując się całkowicie moją subiektywną oceną (kto bogatemu zabroni :D), wybieram… Joannę S! I to do niej poleci inspirująca podkładka pod myszkę. Nie ma nic lepszego niż świadomość, że coś, co napisałam, pomaga komuś w życiu. W sposób zupełnie praktyczny albo na płaszczyźnie motywacyjnej. Cieszę się, że są takie wpisy, które w jakikolwiek sposób wpływają na Wasze życie, mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej! :)

JoannaS - odpowiedź konkursowa

W tym miesiącu dotkliwie odczułam trudy łączenia pracy w domu z macierzyństwem. U Piotrusia widać powoli przejawy buntu dwulatka, do tego piątki zaczęły zbierać się do wyjścia, więc jest ciekawie. Tylko szkoda, że czasu na pracę mało ;)
Trzymajcie więc kciuki za moją październikową produktywność!

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Freelance, Grafika
Drugie urodziny bloga
Drugie urodziny bloga + mały konkurs

5 piosenek, które zadziałają na Ciebie motywująco
5 piosenek, które zadziałają na Ciebie motywująco

Zamknij