Co słychać na freelansie? #7

Co słychać na freelansie #7

Sierpień jest zwykle moim miesiącem buforowym do przejścia między klimatem wakacji, a tym roboczym. Rozpoczęcie roku szkolnego już od dawna mnie nie dotyczy, ale wrzesień już zawsze będzie mi się kojarzył z końcem laby. I dobrze, bo wakacyjny luz źle wpływał na moją produktywność ;)

Nie chwytałam w tym miesiącu wielu srok za ogon, bo musiałam sporo czasu poświęcić Polka Dots Art Collective i kilku zleceniom dla stałych zleceniodawców. Trafiło się jednak co nieco z ciekawszych zleceń.

Ciekawe projekty

Oferta dla Ani Karwan

Znacie piosenkarkę Anię Karwan? Przyznam szczerze, że sama jej nie kojarzyłam, ale obczaiłam przy podejmowaniu się zlecenia i mi podpasowało ;) Lubię projekty związane ze sztuką – czy to muzyka, grafika czy teatr, zawsze są ciekawe. Tym razem przygotowałam ofertę PDF właśnie dla tej artystki.

Ania Karwan

Czar Operetki i Musicalu

To również zlecenie z kategorii „sztuka”. W Radomiu pod koniec września odbywa się koncert „Czar Operetki i Musicalu”. Bardzo fajnie pracowało mi się przy plakacie, zaproszeniach i bannerach na tę okoliczność.

Czar Operetki i Musicalu

Strona Polka Dots Art Collective

Wreszcie udało się w miarę dopiąć stronę dla kolektywu mojego i Agi Kobylińskiej. Zostało nam jeszcze tylko uzupełnić parę tekstów i odpalamy, a poniżej mała zajawka strony. Jestem trochę przerażona małą ilością czasu, która została do naszych listopadowych targów. Jakoś ciężko było mi skupić się na tym temacie, ale we wrześniu będzie on moim priorytetem i damy radę ;)

Polka Dots Art Collective

Nowe wzory na Dresówka.pl

Na Dresówce pojawiła się wreszcie część moich ostatnich wzorów z kolekcji „Dżungla”. Niedługo powinny pojawić się też króliczki, a niebawem, mam nadzieję, opracuję jakieś zimowe klimaty. Jakieś sugestie? ;) Wszystkie dostępne na Dresówce tkaniny z moimi projektami możecie kupić tutaj.

Dresówka - dżungla

Wzory na Spoonflower.com

Moje wzorowe działania skupiłam ostatnio trochę na Spoonflower.com. Uwielbiam ich jakość druku i mnogość tkanin do wyboru. Wreszcie, po pół roku, udało mi się doprojektować dwa dodatkowe wzory do mojego bestsellerowego projektu „Sleeping Fox”. Powstał też nowy wzór z motywem, który jedni kochają, a inni już nienawidzą, czyli z pandami :D Ale wzór całkiem inny niż ten Dresówkowy. Wszystkie Spoonflowerowe wzory można obejrzeć w moim sklepie.

Bamboo Panda

Sierpień to także miesiąc poświęcony częściowo dla rodziny. Kilka dni temu, 31 sierpnia, zostałam po raz kolejny ciocią. Moja siostra, mama Marysi, urodziła prześlicznego i przekochanego Gucia. Stąd też kilka dni wyjętych z freelancerskiego życiorysu, żeby wesprzeć siostrę i zająć się moją urwisowatą chrześnicą ;)

We wrześniu natomiast spinamy pośladki i bierzemy się do roboty! Mam nadzieję, że uda mi się jakoś sprawnie manewrować między pracą a przygotowaniami do targów Fast Textile. W tym miesiącu koniecznie muszę wydrukować portfolio, zaprojektować ulotki, wizytówki, projekt naszego stoiska i przygotować się nieco merytorycznie. Trzymajcie kciuki za moją motywację, niech nie gaśnie! ;)

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Freelance, Grafika
Jak zostać idealnie zgorzkniałą wersją samej siebie?
Jak zostać idealnie zgorzkniałą wersją samej siebie?

Magia wdzięczności
Znaczenie wdzięczności

Zamknij