Miapka Design – recenzja kurteczki

Miapka Design - recenzja kurtki

W matczyno-dziecięcej codzienności bywają takie drobne problemy, z którymi nic nie da się zrobić. Konia z rzędem temu, kto wymyśli samoparujące się i nieznikające skarpetki. Ale są też takie, do których wystarczy dobry pomysł, aby problem przerodzić w ciekawy produkt.

Od samego początku mojej macierzyńskiej przygody irytowały mnie podciągające się bluzeczki, bluzy i kurteczki. Za każdym razem, gdy brałam Piotrusia na ręce, szczególnie w opatulonym wiosennym lub jesiennym outficie, kurtka podsuwała się pod same pachy. Na szczęście znalazł się ktoś, kto wymyślił na to sposób!

Miapka Design - recenzja kurteczki

Miapka Design

Miapka Design to autorski produkt wymyślony przez mamę w odpowiedzi na problemy codzienności. Kurteczka wyposażona jest w panel kroczny, dzięki któremu nie podciąga się, nie odsłania plecków i zwyczajnie nie denerwuje mamy i dziecka. Sam pomysł został opatentowany jako zastrzeżony wzór przemysłowy poświadczony Świadectwem Rejestracji z Urzędu Patentowego RP. Miapka to również doskonała jakość, którą czuć i widać na pierwszy rzut oka.

Miapka Design - recenzja kurteczki

Wygląd

Kurtka wykonana jest z mięciutkiej bawełny i ma bardzo modny fason. Przedłużony tył, duży kaptur, kieszonka i suwak z boku to detale, które składają się na jej nowoczesny wygląd. Pasuje zarówno do looku sportowego jak i nieco bardziej eleganckiego. To dowód na to, że funkcjonalność może iść w parze z dobrym wyglądem!

Kurteczka dostępna jest w kilku modnych wersjach kolorystycznych, idealnych dla chłopczyka i dziewczynki. Moje serce podbiła Koralowa Dama, ale cóż, ma się jednak syna, więc wybraliśmy równie śliczny Niebieski Migdał ;) To produkt w 100%-tach polski, a dzianina, z której jest wykonany, posiada certyfikat TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA OEKO-TEX 100 oraz BEZPIECZNY DLA DZIECKA.

Miapka Design - recenzja kurtki

Funkcjonalność

Główna rola Miapka Design to wygoda mamy i jej pociechy. Kurtka dostępna jest w różnych rozmiarach, od malucha do większego już dziecka. Sprawdzi się w wózku, foteliku, nosidełku, chuście, nosidle, na spacerze, placu zabaw i podczas szaleństw na powietrzu. Element kroczny jest odpinany, więc po jego wypięciu kurteczka może być po prostu śliczną samą w sobie kurteczką.

Piotruś nosi aktualnie rozmiar 92, więc mimo niepewności wybrałam 86/92. Okazuje się jednak, że te przedziały są na tyle dopracowane, że kurteczka ma wyjątkowo długie rękawy i sprytny fason, dzięki czemu na pewno długo nam posłuży.

W kurteczce urzekł mnie bardzo duży kaptur, który szczelnie chroni przed wiatrem. Po ściągnięciu dobrze osłania szyję, więc przy znośnej pogodzie nie potrzeba już szalika. Dzięki temu, że suwak nie jest na samym środku, nie ma ryzyka przycięcia nim brody dziecka.

miapka08

Miapka Design to produkt niezwykle przemyślany i dopracowany. To idealne połączenie dobrego wyglądu i funkcjonalności. Z pewnością świetnie sprawdzi się u każdego rozbrykanego urwisa. My polecamy! :)

Kurteczki, jak i inne produkty marki, można nabyć w sklepie interetowym Miapka Design.

Miapka Design - recenzja kurtki

Miapka Design - recenzja kurtki

Miapka Design - recenzja kurtki
Miapka Design - recenzja kurtki

Miapka Design - recenzja kurteczki

Miapka Design - recenzja kurtki

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Mama, Recenzje
Ch...owa Pani Domu - recenzja
Magdalena Kostyszyn – Ch…owa Pani Domu – recenzja

Nie chcę dawać rady
Nie chcę dawać rady

Zamknij