Podróżuj z Kretem Filipem – tak spełnia się marzenia

Podróżuj z kretem Filipem

Nie tak dawno, dawno temu było sobie pięć matek-blogerek. Miały wspólne marzenie – chciały nagrać bajki dla swoich dzieci. A jak to z marzeniami bywa, nie spełnią się same.


Postanowiły więc wziąć sprawy w swoje ręce. Usiadły do pisania, stworzyły kilkanaście rymowanych historyjek, zamknęły się w studio i nagrały cudownego audiobooka „Podróżuj z Kretem Filipem”. Jak każda bajka, nawet audiobook potrzebuje oprawy wizualnej. I w tym momencie do pięciu wspaniałych dołączyłam ja.

Podróżuj z kretem Filipem

Kto stoi za projektem?

Za pomysł i realizację projektu odpowiadają: Ania Gołębiewska – blog Okiem Mamy, Karolina Zalewska – blog Mama w Dolinie Hipsterów, Marta Korotko – blog Pewna Mama, Ola Gulbas – blog Gulbaska, Iza Bluszcz – blog Bizimummy i ja – Freelance Mama. Dziewczyny tworzą razem grupę Certyfikatów Okiem Mamy. Jest to inicjatywa, która przyznaje obiektom z branży hotelarsko-turystycznej wyróżnienie miejsca przyjaznego dla rodzin z dziećmi. Celem akcji jest stworzenie ogólnopolskiej listy miejsc, do których rodzice ​mogą udać się na wspólny posiłek, pobyt w rodzinnym gronie oraz wypoczynek nawet z bardzo małymi dziećmi. Na liście miejsc objętych Certyfikatem znajduje się już blisko 250 takich obiektów w tym restauracje, pensjonaty, hotele i gospodarstwa agroturystyczne z całej Polski. Dochód ze sprzedaży audiobooków będzie przeznaczony właśnie na rozwój Certyfikatów Okiem Mamy.

Podróżuj z kretem Filipem

O czym jest audiobook?

Bohaterem audiobooka jest Jaś, który nie chce iść do przedszkola. Jaś ma przyjaciela – krecika Filipa, podróżującego po całym kraju. Krecik opowiada Jasiowi swoje przygody z różnych zakątków Polski, by przekonać go, że bez nauki podróżowanie nie jest możliwe. Bajki pełnią też rolę edukacyjną. Dzieci dowiedzą się z nich m.in., co ciekawego jest w Bieszczadach, w województwie świętokrzyskim, w Poznaniu, Żyrardowie czy na co zwracać uwagę podróżując po górskich szlakach. Każda z bajek to osobna, ciekawa i pouczająca historia. Bajki pobudzają wyobraźnię i ciekawość świata.

Audiobook to nie jest tylko zwykła płyta z bajkami. To dowód na to, że warto marzyć, następnie marzenia przekuwać w cele i dążyć do ich spełnienia. Nie było łatwo. Dziewczyny zaczęły od zera, bez znajomości, sponsora, praktycznej wiedzy o tym, jak wygląda wydawanie audiobooka. A po kilku miesiącach pracy trzymałyśmy w dłoni kompletny produkt, który do niedawna był w sferze nieosiągalnych marzeń.

Podróżuj z kretem Filipem

Dla kogo jest audiobook?

Dla dzieci mniejszych i większych. Dla maluchów, dwulatków, przedszkolaków i kilkuletnich urwisów. Nawet rodzic chętnie się wsłucha. Dziewczyny wykazały się talentem aktorskim, więc bajek słucha się z wielką przyjemnością. Krecik z pewnością umili każdą podróż, czy popołudnie spędzone w domu. Bajki bawią i uczą, zaciekawią więc każdego.

Gdzie kupić

Audiobooka „Podróżuj z kretem Filipem” można kupić na stronie – http://certyfikat.okiemmamy.pl/krecik/. Do wyboru jest wersja z płytą CD 14,90 zł, lub wersję cyfrową do pobrania za 9,90 zł. Do wersji na płycie CD dołączona jest książeczka z kilkoma obrazkowymi zagadkami dla najmłodszych.

Możecie również zapoznać się z próbką – jedną bajką, która, mam nadzieję, zachęci Was do zakupu audiobooka :)

Audiobook „Podróżuj z kretem Filipem” to dowód na to, że jeśli czegoś bardzo się chce, to można to osiągnąć. Nieważne, czy jest to napisanie bajki, nagranie piosenki, czy wydanie własnej książki. Wystarczy wziąć się do roboty, bo marzenia same się nie spełnią :)

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Recenzje
Momo i Kiki
Momo i Kiki – bajka modułowa – recenzja i KONKURS

LANACare
LANACare – prawdziwy komfort z natury

Zamknij