Planer tygodniowy do wydrukowania

Planer tygodniowy do wydrukowania

Z moim planowaniem bywa różnie. Czasem jestem w tym mistrzem, zadania na cały tydzień układam niczym pięćdziesięcioelementową układankę, a czasami miotam się z trzema kluczowymi sprawami i nic mi z tego nie wychodzi.


Niemniej jednak, pomocne są przy tym różnego rodzaju planery. Nie jestem typem człowieka zapisującego wszystko w kalendarzu. Trochę żałuję, bo te planery takie ładne ;) Ale lubię gdzieś mieć zanotowane najważniejsze sprawy. Czasem jest to Trello, czasem Evernote, a czasem zwykła kartka i długopis.

Kończą się wakacje, więc nastrajam się na jesienny klimat, bardziej sprzyjający mojej produktywności. Lato jest fajne, ale jednak słońce rozleniwia i moja efektywność ulega rozluźnieniu, żeby nie powiedzieć rozwolnieniu ;) Przygotowałam więc prosty, minimalistyczny planer tygodniowy do zapisywania najważniejszych zadań na bieżący tydzień.

Planer tygodniowy do wydrukowania

Planer tygodniowy do wydrukowania

Konstrukcja planera jest prosta. Jest podzielony na 7 dni tygodnia, sobota i niedziela mają o połowę mniej miejsca niż pozostałe dni, żeby zachęcić do weekendowego odpoczynku ;) Planer ma dwie wersje – jedna w formacie A4 z dodatkowym miejscem na ważne zadania w tym tygodniu i na notatki, a druga w formacie A5 z samym planerem tygodniowym, co kto woli.

Planer tygodniowy - instrukcja

Wydrukowane karty planera można spiąć spinaczem albo przyczepić do clipboarda, jak komu wygodnie. Ja, uzupełniając go, korzystam z trzech kolorów długopisów – każdy do innej kategorii zadań: dom, praca, blog. I tak mi to działa.

Planer nie ma żadnych wymyślnych rubryk, listy zakupów, planu obiadów, bo od tego mam inne notesiki. Ten leży na biurku i przypomina mi, co to ja miałam zrobić ;)

Jeśli podoba Ci się taki planer, czuj się zaproszona, by go pobrać i wydrukować. Obydwie wersje umieściłam w jednym pliku PDF, wydrukuj tę, która bardziej Ci odpowiada.

Pobierz planer tygodniowy

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w DIY
Drugie życie tablicy korkowej - DIY
Drugie życie tablicy korkowej – DIY

Domowe biuro - motywacyjne grafiki do wydrukowania
Domowe biuro – motywacyjne grafiki do wydrukowania

Zamknij