Co słychać na freelansie? #5

Co słychać na freelansie

W poprzednim miesiącu zabrakło podsumowania moich freelancerskich działań, jako że większą część maja poświęciłam na kończenie mojej książki. W czerwcu jednak wróciłam już na właściwe tory, spiszę więc z meldunkiem, co u mnie słychać ;)

Ciekawe projekty

Podróżuj z kretem Filipem

Dziewczyny z Certyfikatów Okiem Mamy postanowiły napisać, nagrać i wydać audiobook z przygodami krecika Filipa. Fabuła jest taka, żę krecik, opowiadając o swoich podróżach, próbuje przekonać małego Jasia do tego, by poszedł do przedszkola. W ten kreatywny sposób 5 blogerek parentingowych chce zebrać fundusze na rozwój Certyfikatów i stworzenie aplikacji mobilnej, ułatwiającej polecanie miejsc przyjaznym rodzinom z dziećmi. Dołączyłam do projektu jako jego nadworny grafik. Do tej pory stworzyłam postacie – Jasia i krecika, aktualnie pracuję nad książeczką, dołączaną do płyty w digipacku oraz ilustracjami do kolejnych bajek. Jest to bardzo przyjemne zleconko i cieszę się, że mogę dziewczynom pomóc :)

Co słychać na freelansie

Co słychać na freelansie

Wildcat’s Models

Wspólnie z Racy Mind stworzyliśmy sklep internetowy dla firmy sprzedającej modele pojazdów, żołnierzy i takich klimatów – Wildcat’s Models. Ja zajęłam się oczywiście grafiką, a Łukasz programowaniem. Sklep postawiony jest na systemie Presta Shop.

Wildcat's Models

Kancelaria Radcy Prawnego Lex Piotr Banach

Przeszłam również na tematy dosyć poważne i zajęłam się stworzeniem marki pana mecenasa ;) Na razie mamy logo, pracujemy nad stroną i dodatkowymi elementami identyfikacji wizualnej. Jest złoto, granatowo i elegancko! W prostym znaku stanowiącym podstawę logo można doszukać się literek, tworzących słowo „LEX”. To taka podpowiedź ;)

Co słychać na freelansie

Co słychać na freelansie

Marek Zelek

Wracając jeszcze na chwilkę do maja – popełniłam gdzieś w międzyczasie logo dla blogera specjalizującego się w rozwoju osobistym i świadomym życiu. Marek Zelek na swoim blogu zachęca do przejęcia kontroli nad swoim życiem, wyznaczania swoich celów i konsekwentnego ich realizowania.

Marek Zelek

Surface Pattern Design

Jak zwykle, w ciągu ostatniego miesiąca powstało kilka nowych wzorów, głównie na potrzeby współpracy z Peppy Ink Design Studio. Aktualnie projektujemy głównie wzory na sezon wiosna/lato 2017, niedługo przejdziemy już do kolekcji jesienno-zimowej, więc będę miała przyjemność rysować renifery i świętych Mikołajów w środku lata ;)

Co słychać na freelansie

Co słychać na freelansie

Co słychać na freelansie

Co słychać na freelansie

Co słychać na freelansie

Dresówka, ze względu na zmiany w sklepie, miała ostatnio małą przerwę w przyjmowaniu nowych projektów ale już czekamy na druk moich najnowszych propozycji z kolekcji Dżungla. Oto zajawka :)

Co słychać na freelansie
Jungle

Razem z Agą Kobylińską zdecydowałyśmy się również na odważny krok w świecie Surface Pattern Designu i w listopadzie będzie można nas spotkać na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2016 – najważniejszym wydarzeniu branży tekstylnej w Polsce! To OGROMNY krok poza strefę naszego komfortu, który wiąże się z mnóstwem pracy i odrobiną inwestycji, ale wiemy, że warto!! :) Obiecuję więc, że niedługo trochę usłyszycie o naszych działaniach, bo mamy sporo planów, oj spooorooo… ;) Jestem strasznie tym podekscytowana <3 :D Przy okazji zwróćcie uwagę, jak (po raz kolejny) przypadek zadecydował o fajnych szansach i decyzjach w moim życiu. W końcu z Agą trafiłyśmy na siebie przypadkiem, tylko dlatego, że obie jesteśmy zarejestrowane na Skillshare.com. Dlatego zawsze podkreślam, jak ważne jest, by działać, robić coś i wychodzić do ludzi, nawet wirtualnie! :)

Biuro mamy na freelansie

Wreszcie dociągnęłam (prawie) do końca mały remoncik mojego domowego biura. Było malowanie, zmiana, zasłon i dodatków oraz doszedł kącik Piotrusia. Teraz jest jasno i w kwiatki – tak jak lubię :D W ostatnim wpisie znajdziecie również plakaty motywujące, które zawisły nad moim biurkiem.

Domowe biuro - motywacyjne grafiki do wydrukowania

Lipiec zapowiada się jednocześnie pracowicie i leniwie. W drugiej połowie miesiąca wyjeżdżam na wakacje, więc pierwsze dwa tygodnie oznaczają, że tak powiem, zapieprz ;) Także biorę się do pracy!

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Freelance, Grafika
Domowe biuro - motywacyjne grafiki do wydrukowania
Domowe biuro – motywacyjne grafiki do wydrukowania

10 rzeczy, których nauczy Cię Harvey Specter
10 rzeczy, których nauczy Cię Harvey Specter

Zamknij