Od kiedy Cię mam…

Dzisiaj mój synek kończy 6 miesięcy. Nie jest więc już taki malutki :( Ma pół roku. Pół ROKu. To już nie jakieś dwa czy trzy miesiące, tylko połowa roku. Toż to zaraz będzie rok. Jak to?! ;)

To było najpiękniejsze pół roku w moim życiu. Najbardziej męczące, intensywne, stresujące pół roku. Czasem na skraju wytrzymałości nerwowej, ale częściej ponad granicami szczęścia i radości.

Pół roku kupek, glutów, ulanego mleka, płaczu, marudzenia. Ale jednocześnie pół roku uśmiechów, buziaków, przytulasów i rozmów na poziomie ;)

Od kiedy Cię mam

Nasze wspólne 6 miesięcy to:

  • 9200 gram czystej miłości.
  • 181 nieprzespanych w pełni nocy. Zdarza się co jakiś czas poranek, kiedy to nie mam pojęcia, czy karmiłam w nocy czy nie. Blackout. Czarna dziura. Nie pamiętam. Ale zakładam, że pewnie tak ;) Nasz zarejestrowany rekord ciągłego snu Piotrusia to 6 godzin 40 minut. Chcemy więcej!
  • Tak, to daje 0 nocy przespanych.
  • 162 900 litrów (szacunkowo) wyprodukowanego mleka. Pozalewane nim wszystkie meble, kanapy, fotele i laptopy.
  • Setki zużytych pieluch, dziesiątki ufajdanych ubranek i kilka razy strzał w matkę ;)
  • Dwa zęby – jeden gdy Piotruś miał dokładnie 4 i pół miesiąca, a drugi 9 dni później. Od tej pory karmienie podnosi mi poziom adrenaliny.
  • Imprezowanie na dwóch weselach, wczasy w górach i na Suwalszczyźnie oraz kilka jednodniowych wycieczek, zwiedzając przy tym trzy zamki. Może ku uciesze taty Piotruś będzie zapamiętywał więcej faktów historycznych, niż jego mama ze ścisłym umysłem i beznadziejną pamięcią do dat ;)
  • Miłości tyle, że nawet nie potrafiłam sobie tego wyobrazić.

Te 6 miesięcy całkowicie przewartościowały moje życie. Teraz wiem, co jest najważniejsze. Każdy dzień przynosi coś nowego, a każda noc jest przygodą – nie wiem ile razy wstanę, czy obudzę się w łóżku czy w fotelu, z dzieckiem czy bez. Praca stała się tylko dodatkiem do życia, bo moim życiem jest teraz On. Mój Piotruś.

Wszystkiego najlepszego Syneczku :)

Od kiedy Cię mam

Od kiedy Cię mam

Od kiedy Cię mam

Od kiedy Cię mam

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Mama, Prywatnie
52 książki w 52 tygodnie – półmetek wyzwania

Wyobrażałam sobie dziecko

Zamknij