Nowe obrazki u Piotrusia i grafika do pobrania

Bardzo lubię zmiany. Wszelkie przemeblowania, remonty, malowanie, czy nawet zmianę obrusu na stole. W pokoju Piotrusia niewiele zmieniło się od momentu jego urządzenia, układ mebli bardzo dobrze się sprawdza, więc na razie nie kombinuję. Doszło tylko małe biurko z moim komputerem, żeby mieć dziecko na oku, gdy muszę popracować.

Aby wprowadzić choć małą zmianę, powiesiłam nowe obrazki nad łóżeczkiem. Cytat został ten sam, ale w nowej formie. A zamiast wektorowych słoni i sówek zawisły odciski stópki i rączki Piotrusia. Jestem sentymentalna, wzruszają mnie takie pamiątki :)

Do wykonania odcisków użyłam zwykłej farby akrylowej. Rozmazałam ją z wodą, żeby ślad dobrze się odbił. Wymazałam dłoń i stópkę Piotrusia i odbiłam na kartce A4. Ze stópką było łatwo. Z rączką trochę trudniej, bo ciągle zaciskał piąstkę ;) Przez to ślad nie wyszedł idealny, ale i tak jest pięknie :)

Moje ramki mają wymiar 30×30 cm. Obszar widoczny po użyciu passepartout to 21×21 cm.

Nowe obrazki u Piotrusia

„Najpierw mieliśmy siebie. Potem dostaliśmy Ciebie. Teraz mamy już wszystko.” – uwielbiam ten cytat. Prosty i wzruszający. Kwintesencja rodzicielstwa w trzech zdaniach.

Nowe obrazki u Piotrusia

Do pobrania

Jeśli podoba Wam się grafika z cytatem, możecie sobie też taką wydrukować. Przygotowałam pliki do wydruku w formacie A4 lub kwadratowym 21 x 21 cm. Kolorystyka do wyboru: niebieska, błękitna, zielona, żółta i różowa – dla chłopczyka i dziewczynki :) Pod linkami spakowane są paczki plików PDF ze wszystkimi kolorami w odpowiednim formacie. Jeśli macie ramki w innym rozmiarze ale podobnych proporcjach, możecie sobie przeskalować w momencie drukowania.

Pobierz

Pobierz

Nowe obrazki u Piotrusia

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w DIY, Dom, Mama
Nasze początki z BLW

Od kiedy Cię mam…

Zamknij