Nasz pierwszy Dzień Ojca

Niektórzy uważają, że kupowanie prezentu na Dzień Ojca „w imieniu” swojego dziecka jest bez sensu. W końcu niedługo dorośnie i samo zrobi dla niego laurkę. Ale ja uważam, że to urocze :) Nie chodzi o jakiś drogi prezent, ale o akcent, symbol, bo to w końcu nasz pierwszy Dzień Ojca.

Rodzicielstwo to nie tylko mama. Tata, mimo że w tych pierwszych miesiącach spędza mniej czasu z dzieckiem, nie ma z nim aż takiej naturalnej bliskości, jest równie ważny. Warto więc w dniu jego święta docenić jego obecność. Tak dla odmiany pochwalić go, zamiast wytykać błędy i wszystkiego się czepiać ;)

Mój mąż jest smakoszem piw, postawiłam więc na praktyczny prezent z tym związany. Sprawiłam mu drewnianą skrzyneczkę na piwo. Żeby jednak nie była to zwykła skrzyneczka na piwo, ozdobiłam ją za pomocą markera tatusiowym napisem :) Do tego dorzuciłam czekoladę z wydrukowanym od One Little Smile opakowaniem, a drugi wariant dostępny u One Little Smile wydrukowałam jako bilecik. Zrobiłam też z Piotrusiem zdjęcia w Fotobudce funFOTos w galerii handlowej i taki wydruk również znalazł się w naszym prezencie. Mogłam oczywiście zrobić zdjęcia w domu, wybrać trzy ujęcia z pięćdziesięciu, obrobić je i wywołać, ale to nie to samo, musi być spontan!

Tata – zachwycony. Prezent niedrogi i trafiony. Coś praktycznego i od serca :)

Taką samą skrzyneczkę – z piwem i czekoladą podarowałam mojemu tacie – również czekoladowemu łasuchowi i smakoszowi dobrego piwka ;)

Wszystkim tatkom, tatusiom, tatulkom życzę radości z pełnienia tej roli dla swoich dzieci, tych małych i tych dużych. Żebyście nigdy nie utracili wizerunku bohatera w oczach swoich pociech i świecili im przykładem. A każdy ich uśmiech niech będzie dla Was najlepszą nagrodą :)

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Nasz pierwszy Dzień Ojca

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w DIY, Prywatnie
Jak zrobić comiesięczne zdjęcia dziecka – tutorial

Ach śpij kochanie…

Zamknij