Ja i blog

Wierzę, że można prowadzić niezwykle twórcze życie. Wierzę w moc marzeń i ciężką pracę, która prowadzi do ich spełnienia. Wierzę, że pasja, która nie pozwala Ci spać w nocy, jest Twoim przeznaczeniem. Chcę pomóc Ci w to uwierzyć, byś też mogła zacząć żyć swoimi marzeniami.

Nazywam się Ewa Brzozowska, jestem żoną, mamą dwójki urwisów, freelancerką, Surface Pattern Designerem, szczęśliwą kobietą po trzydziestce. Freelance Mama to blog, na którym dzielę się moją kreatywnością, pracą jako Surface Pattern Designer i wszystkim, czego uczę się jako mama i freelancerka w jednym.

Od 13 lat, czyli od mojego „zawsze” jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Przez lata zajmowałam się tworzeniem i rozwijaniem biznesowych marek, by niedawno przerzucić się na projektowanie wzorów tkanin. Macierzyństwo nie odsunęło na bok mojej kariery zawodowej, tylko podniosło ją na wyższy poziom. Zapoczątkowało najpiękniejszy etap mojego życia.

Pomysł na bloga rósł razem z moim ciążowym brzuchem. I tak oto w 2014 roku, kilka miesięcy przed pojawieniem się Piotrusia na świecie, zaczęłam tworzyć to miejsce. Na blogu piszę o moich zmaganiach jako mamy pracującej w domu. Poruszam przede wszystkim kwestie macierzyństwa, kariery i samorozwoju, tematy trudne oraz zupełnie przyziemne. Praktyczne i refleksyjne. Jestem przy tym zawsze sobą, matką nieidealną, która akceptuje obecny stan rzeczy i czerpie z niego tyle dobrego, ile się tylko da. Żyję na własnych zasadach i chcę pokazywać innym kobietom, szczególnie młodym mamom, że mogą, wręcz powinny, walczyć o swoje marzenia. Walczyć o siebie. Bo świat nie kończy się na naszych pięknych dzieciach.

Jestem taka sama, jak moje czytelniczki. Brakuje mi doby, dzieci czasem doprowadzają mnie do szału, a braki snu nadrabiam kolejnymi filiżankami kawy. Kiedy trzeba – motywuję, wzruszam lub rozśmieszam. Nie sprzedaję złotych rad na idealne macierzyństwo, tylko pomagam znaleźć szczęście w jego niedoskonałości.

Ciekawa jestem, co sprowadziło Cię na mojego bloga. Może Ty też jesteś freelancerką albo niedawno zostałaś mamą? A może zwyczajnie tak jak ja, lubisz dobrą kawę, leniwe poranki i ciekawe książki? Co by to nie było, miło Cię tu widzieć, rozgość się i zostań na dłużej :)