Fotokalendarz – prezent na Dzień Babci i Dziadka

Fotokalendarz - prezent na Dzień Babci i Dziadka

Odkąd moi rodzice zostali dziadkami, znacznie łatwiej jest obdarować ich trafionym prezentem. Żaden wyszukany gadżet, kolorowe skarpetki i kolejna piżama nie ucieszą ich tak bardzo jak fotoprezenty ze zdjęciami ich wnuków.

Myślę, że to nie przypadek, że Dzień Babci i Dzień Dziadka przypadają na początek roku – to idealny pretekst, żeby obdarować dziadków niepowtarzalnym kalendarzem. Takim, który wzrusza i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia. Jeśli nie ogarnęłaś takiego prezentu na Boże Narodzenie, pomysł na upominek z okazji ich święta masz już z głowy.

Chciałbym, żeby wszystko zatrzymało się właśnie teraz i już nigdy, przenigdy się nie zmieniło. Tak jak zdjęcie, które nosi się w portfelu.
Jonathan Carroll

Fotoprezenty zawsze na czasie

Nie ma takiej babci, która nie rozpływa się nad zdjęciami swoich wnuków. Chyba każda z nich lubi pochwalić się kolekcją fotografii koleżankom przy herbatce. Dlatego od kilku lat przygotowuję dla rodziców, teściów i dziadków na różne okazje prezenty w postaci fotokalendarzy i fotoksiążek. W każde Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc wysyłam też fotokartki z życzeniami. Uwielbiam podtrzymywać te tradycje, bo wiem, ile radości sprawiają im takie upominki. Nic nie cieszy tak, jak wspomnienia zatrzymane w kadrze.
Fotokalendarz - prezent na Dzień Babci i Dziadka
Przygotowując kalendarze, zaznaczam na nich ważne daty – urodziny, imieniny i rocznice ślubu. Nasza rodzina z roku na rok się powiększa, więc coraz trudniej zapamiętać te wszystkie święta. Dzięki temu kalendarze są niezwykle praktyczne, a potem stanowią wyjątkową pamiątkę, która z roku na rok powiększa zbiór rodzinnych fotografii.

Fotokalendarz od uwolnijkolory.pl

Pamiętam pierwszy stworzony przeze mnie personalizowany kalendarz. Dałam go mężowi (wtedy jeszcze chłopakowi!) na pierwszą rocznicę naszego związku. To był listopad 2010, kalendarz mam do dziś i przeglądam go z sentymentem. Od tamtej pory fotokalendarz powstaje praktycznie co roku. Co jakiś czas przygotowuję również fotoksiążki, taka forma przechowywania wspomnień jest ciekawsza niż zwykły album ze zdjęciami. Fotoksiążki służą mi również jako pokazowe katalogi na targach i w codziennej pracy. A każda z nich powstaje na stronie uwolnijkolory.pl.

Na uwolnijkolory.pl oprócz kalendarzy i fotoksiążek można zamówić także minibooki, odbitki, obrazy, albumy i kubki. Wszystko w najlepszej jakości i z ekspresową realizacją. Kalendarze są drukowane na solidnym, grubym satynowym papierze. Stworzenie takiego projektu z kreatorem on-line jest dziecinnie proste. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon, załadować swoje zdjęcia i prezent gotowy. Po dodaniu ważnych dat do kalendarza zostają one zapisane w systemie, dzięki czemu przygotowując projekt co roku, nie trzeba uzupełniać ich od nowa.

Dzień Babci i Dziadka już niedługo, ale nie martw się, jeszcze zdążysz! Na uwolnijkolory.pl kalendarze drukują od ręki. To idealna opcja na wyjątkowy i trafiony prezent, nawet na ostatnią chwilę ;)

Zdeklarowana freelancerka - Surface Pattern Designer. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wyciskacz doby i ogarniacz chaosu.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis
Więcej w Dom, Recenzje
Pokój już czeka na Wojtusia
Pokój już czeka na Wojtusia

Odetchnij od miasta
Odetchnij od miasta – 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Zamknij